Belépés
velemenyezd: Pekingi tenisztorna - Babos párosban negyeddöntős
páros.
Az idei ausztrál nyílt bajnokságon győztes, a US Openen döntős Babos és Mladenovic az elődöntőért a Ljudmilla Kicsenok, Katarina Srebotnik ukrán, szlovén és a Lucie Hradecka, Jekatyerina Makarova, cseh, orosz kettős mérkőzésének győztesével csap majd össze.
Babos egyesben a második fordulóba jutott, a legjobb 32 között kínai Csang Su-ajjal játszik.

Ered
2018-10-02 11:01:55
velemenyezd: US Open - Babosék elődöntősök párosban

A viadal honlapjának beszámolója szerint Babosék a keddi negyeddöntőben 1 óra 30 perc alatt győzték le a hatodik helyen kiemelt Lucie Hradecka, Jekatyerina Makarova cseh, orosz duót.
Babosék az elődöntőben az Anasztaszija Pavljucsenkova, Anasztaszija Sevastova orosz, lett és Samantha Stosur, Csang Suaj ausztrál, kínai kettős összecsapásának győztesével találkoznak.
2018-09-04 22:20:11
velemenyezd: US Open - Babosék a nyolc között
vasárnapi negyeddöntőben 1 óra 14 perc alatt győzték le a 14. helyen kiemel Raquel Atawo, Anna-Lena Grönefeld amerikai, német kettőst.
Babosék a negyeddöntőben a Lucie Hradecka, Jekatyerina Makarova cseh, orosz, vagy a Magda Linette, Ajla Tomljanovic lengyel, ausztrál duóval találkoznak
Eredmény (a viadal honlapja alapján):
női páros, nyolcaddöntő:
------------
2018-09-02 20:22:18
velemenyezd: Cincinnati tenisztorna - Babosék párosa a negyeddöntőben búcsúzott
mérkőzés csütörtökön kezdődött, ám esőzés miatt félbeszakadt. A pénteki folytatást és győzelmet követően szinte azonnal kezdődött a negyeddöntő a hetedikként rangsorolt Lucie Hradecka, Jekatyerina Makarova, cseh, orosz kettőssel szemben.
Babosék az első szettet nagy csatában megnyerték, a másodikat viszont elveszítették. A továbbjutásról döntő rövidítésben 5:5-ig szoros volt
2018-08-18 11:59:10
velemenyezd: Cincinnati tenisztorna - Babosék párosa negyeddöntős
mentették a szettet, majd ott ellenfelüknek mindössze két pontot engedélyezve diadalmaskodtak.
A magyar, francia párosra a negyeddöntőben a hetedik helyen kiemelt Lucie Hradecka, Jekatyerina Makarova cseh, orosz duó vár még a játéknapon.
Eredmény, nők, páros, nyolcaddöntő (a torna honlapjáról):Babos Tímea, Kristina Mladenovic (magyar, francia, 2.)-Aojama Suko, Lidzia Mar
2018-08-18 11:56:46
velemenyezd: Indian Wells-i tenisztorna - Babosék kikaptak az elődöntőben

Az ausztrál nyílt bajnokságon győztes, negyedik kiemelt magyar, francia kettős az elődöntőben Jekatyerina Makarovával és Jelena Vesznyinával szállt szembe. A találkozó egyben visszavágási lehetőséget jelentett a tornán elsőként rangsorolt orosz duónak, amely a melbourne-i Grand Slam-torna fináléjában 6:4, 6:3-ra kikapott Baboséktól.
A reváns 1 óra 9 perc alatt sikerült a
2018-03-15 22:12:29
velemenyezd: Australian Open - Babosék döntősök párosban
nyolcadikként rangsorolt Hszieh Szu-vej, Peng Suaj tajvani-kínai kettőst. A pénteki fináléban a tizedik helyen kiemelt román Irina Begu és Monica Niculescu vagy a másodikként rangsorolt orosz Jekatyerina Makarova és Jelena Vesznyina lesz az ellenfél.
A tavaly a cseh Andrea Hlavackovával WTA-világbajnok Babos magyar idő szerint 8.30 órától a vegyespáros negyeddöntőjében is pál
2018-01-24 07:04:48
velemenyezd: Női tenisz-világranglista - Babos párosban a hetedik
Tímea 1032...173. (167.) Gálfi Dalma 325

páros világranglista:
-------------------1. (1.) Martina Hingis (svájci) 10130 pont
Csan jung-dzsan (tajvani) 101303. (4.) Jekatyerina Makarova (orosz) 7320
Jelena Vesznyina (orosz) 73205. (6.) Andrea Hlavackova (cseh) 68856. (9.) Lucie Safarova (cseh) 68007. (12.) BABOS TÍMEA 56008. (7.) Bethanie Mattek-Sands (ame
2017-10-30 09:21:21
velemenyezd: WTA-vb - Babosék nyerték a döntőt
világelső Martina Hingis, Csan Jung-dzsan svájci, tajvani duót búcsúztatta. Az idén négy tornán győztes holland, svéd duó is bravúrral jutott a végjátékba, szombaton ugyanis a címvédő orosz Jekatyerina Makarovát és Jelena Vesznyinát verte, így meglepetésre nem az első két kiemelt vívta a döntőt. Ebben az évben Babosék már találkoztak Bertensékkel, és a madridi negyeddöntőben ők bi
2017-10-29 11:41:38
velemenyezd: WTA-vb - Babosék legyőzték a világelsőt, jöhet a döntő
jutásért a WTA-világbajnokságon. Ez akkor egyiküknek sem sikerült, ami azt jelenti, hogy az idén Babos volt az első magyar a vb elődöntőjében.
A vasárnapi fináléban a címvédő orosz Jekatyerina Makarova és Jelena Vesznyina vagy a holland Kiki Bertens és a svéd Johanna Larsson lesz Babosék ellenfele. A második elődöntő 15 órakor kezdődik.Eredmény, páros elődöntő:Babos Tímea, An
2017-10-28 10:11:31
velemenyezd: WTA-világbajnokság - Babosék nehéz sorsolást kaptak
lehetséges négy párosból. Klepac és Martínez Sánchez nagyszerű és veszélyes kettőst alkot" - idézte honlapja Babost, akinek ez lesz az idei utolsó versenye.
A másik ágon a címvédő Jekatyerina Makarova, Jelena Vesznyina orosz páros a kanadai Gabriela Dabrowski és a kínai Hszü Zsi-fan alkotta duóval játszik. A negyedik összecsapáson a holland Kiki Bertens és a svéd Johanna Lars
2017-10-24 14:33:38
velemenyezd: Pekingi tenisztorna - Babosék döntősök párosban

A negyedik helyen kiemelt duó - amely a múlt héten diadalmaskodott a taskenti viadalon - szombaton a másodikként rangsorolt Jekatyerina Makarova, Jelena Vesznyina orosz páros ellen lépett pályára, és egy perc híján kétórás csatában kerekedett felül.
Babosékra - akik már biztos résztvevői a szingapúri WTA-világbajnokságnak - a svájci Marina Hingis és a tajvani Csan Jung-j
2017-10-07 12:11:59
Oldal:
Keresés

Üzenetek
Indian Wells-i, Australian Open, Ljudmilla Kicsenok, Katarina Srebotnik, Lucie Hradecka, Jekatyerina Makarova, Csang Su-ajjal, Anasztaszija Pavljucsenkova, Anasztaszija Sevastova, Samantha Stosur, Csang Suaj, Raquel Atawo, Anna-Lena Grönefeld, Magda Linette, Ajla Tomljanovic, Babos Tímea, Kristina Mladenovic, Lidzia Mar, Jekatyerina Makarovával, Jelena Vesznyinával, Grand Slam-torna, Hszieh Szu-vej, Peng Suaj, Irina Begu, Monica Niculescu, Jelena Vesznyina,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, API, Online Póker, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,